Spoštovani starši in učenci,

odločili smo se, da bomo učencem, ki potrebujejo gradivo iz šolske knjižnice omogočili dostop do knjižnega gradiva. Učenci, ki potrebujete gradivo iz šolske knjižnice, si boste lahko izposodili knjige ob ponedeljkih, od 11.00 do 13.00 oziroma po dogovoru.

Knjige naročite na elektronski naslov: andreja.perus@osribnicanapohorju.si ali v aplikaciji Teams tako, da v klepetu pošljete sporočilo knjižničarki – Andreji Peruš.

Predhodno naročene knjige bodo pripravljene, prevzeli pa jih boste lahko pri zgornjem vhodu, in sicer tako, da boste pozvonili.

Ali je knjiga prosta, lahko preverite tudi preko sistema COBISS (pod knjižnice izberete Osnovna šola Ribnica na Pohorju): https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search

V sporočilu navedite naslov knjige in po možnosti tudi avtorja. Hkrati lahko vrnete knjige, ki jih imate izposojene iz šolske knjižnice in ste jih že prebrali.

Držimo se vseh navodil in priporočil NIJZ za preprečitev okužbe z virusom (zaščitne maske …).

Veselim se srečanja z vami!

Andreja Peruš,

knjižničarka