OBVESTILO OB ZAČETKU ŠOL. LETA  2021/22

Dragi učenci, spoštovani starši!

Vsem učencem želimo uspešen začetek šolskega leta, z veliko optimizma in pozitivne energije.

Organizacija dela na šoli bo v obdobju od 1. 9. 2021 do 24. 6. 2022 potekala približno enako, kot je potekala ob koncu šolskega leta 2020/21, na osnovi priporočil MIZŠ in NIJZ.

Pouk obiskujejo le zdravi učenci in učitelji brez znakov akutne okužbe dihal.

SPLOŠNI HIGIENSKI UKREPI

Naši učenci že poznajo vse preventivne ukrepe za preprečitev širjenja virusa, tako bodo vsi na hodnikih šole uporabljali zaščitne maske, učenci od 6. do 9. razreda bodo maske uporabljali tudi v učilnicah.

Ob vhodu si morajo vsi, ki vstopajo v šolo, razkužiti roke z namenskim razkužilom za roke.

Vstop v šolo je dovoljen le zaposlenim in učencem.

Ostalim osebam je vstop dovoljen s predhodno najavo  in z izpolnjevanjem pogoja PCT.

Vozni red šolskega avtobusa je enak kot v lanskem šolskem letu.

Šolska kombija bosta prvi šolski dan vozila po lanskem voznem redu, z novim voznim redom pa boste seznanjeni v šoli.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami.

Kolektiv OŠ Ribnica na Pohorju

OBVESTILO – 1. ŠOLSKI DAN – OŠ KIDRIČEVO